Oława, Plac Zamkowy 24A/15
505 984 577
Dla firm

Oferta dla firm

Let's talk Szkoła Let's Talk oprócz szerokiej gamy kursów dla osób indywidualnych ma również w swojej ofercie profesjonalne szkolenia dla firm i instytucji.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania (według CEF Common European Framework of Reference for Languages) zarówno General English umożliwjajacy swobodne posługiwanie się językiem w sytuacjach dnia codziennego jak i Business English czyli taki kurs, który rozwiaja umiejętności wypowiadania się na tematy biznesowe z elementami jezyka branżowego charakterystycznymi dla różnych branż. Na naszych kursach uczymy wszystkich umiejętności językowych jednak największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia.

Audyty językowe i egzaminy międzynarodowe

Let's talk Nasza placówka jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service) światowego lidera w badaniach edukacyjnych i udostepnianiu rzetelnych i obiektywnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz korporacyjnych na całym świecie.

Dzieki wspoópracy z ETS jesteśmy w stanie przeprowadzić w każdej firmie niezależnie czy jest to mała firma czy duża korporacja wpełni profesjonalny audyt językowy oraz stale monitorować postępy słuchaczy.