Oława, Plac Zamkowy 24A/15
71 303 76 70

Nasi pracownicy to dobrze wykwalifikowani profesjonaliści, których pasją jest ich praca i od lat znajdują w niej zadowolenie. Uśmiech, zadowolenie oraz chęć nauki, zawsze goszczą u naszych lektorów.

Aby poznać ich bliżej kliknij na zdjęcie.

Zdjęcie Anna Balcerek

Anna Balcerek

Dyrektor szkoły

Od niemal 20 lat pracuję jako lektor języka angielskiego i nadal twierdzę, że uwielbiam to co robię. Nie ma lepszej nagrody za trud niż usłyszeć jak moi uczniowie swobodnie posługują się językiem angielskim. Mogłabym wiele takich osób wymienić. Zawsze pracowałam w fajnych miejscach gdzie indywidualnie podchodzono do każdego słuchacza, zawsze pracowałam z fajnymi ludźmi pełnymi pasji lektorami. Bardzo się cieszę, że szkoła Let’s Talk jest też takim miejscem.

Zdjęcie Ania Markevych

Ania Markevych

Lektor języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego

Nauczanie jest moją pasją, którą udało mi się „zarazić” wielu moich słuchaczy i siebie również. Jestem przekonana, że gdy uczniowie są zrelaksowani i mają poczucie, że to co robią jest przyjemne, łatwiej przyswajają nowy język, ponieważ jest on przejawem naszej osobowości. Cieszę się, że razem ze swoimi uczniami mogę poznać świat, który jest tak kontrastowy i bogaty. Ufam, że moja praca może zmieniać życie nie tylko moich uczniów, ale także moje.

Zdjęcie Ania Sawicka

Ania Sawicka

Lektor języka angielskiego

Od kilku lat jestem nauczycielką języka angielskiego. Mimo tego, że to dopiero początek mojej drogi, praca jako lektor to mój konik. Czuję się w tym jak ryba w wodzie. Dlaczego? Dlatego że daje mi ona swobodę bycia i wyrażania siebie nie tylko jako lektora ale również jako człowieka. Pozwala mi rozwijać się na wielu płaszczyznach, realizować siebie. Mimo tego że bywa ciężko, gra jest warta świeczki. Największą nagrodą są zadowoleni uczniowie i postęp, który obserwuję i przykładam do niego rękę. To daje ogromną satysfakcję i napędza do działania. Co więcej - każdy uczeń to odrębna osobowość i nowe, wzbogacające doświadczenia. Dlatego właśnie to kocham!

Zdjęcie Joanna Kochan

Joanna Kochan

Lektor języka angielskiego

Jeśli sięgnę pamięcią wstecz, to od kiedy pamiętam zawsze chciałam zostać nauczycielką, a obecnie nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie. Nauczanie jest moją pasją. Przekazywanie wiedzy, wyjaśnianie problemów i wzbudzanie zainteresowanie w swoich uczniach sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Zajmuje się nie tylko nauczaniem języka angielskiego, z wykształcenia jestem także biologiem i prowadzę warsztaty przyrodniczych dla małych studentów. Pokazywanie, iż nauka jest fascynująca i niesamowita sprawia mi ogromną frajdę, którą staram się przekazać moim uczniom. Bycie biologiem i nauczycielem, to dwie największe pasje w moim życiu, zaraz po nieodpartej chęci nieustającego pędu do nauki i doskonalenia swojego warsztatu.

Zdjęcie Paulina Opoń

Paulina Opoń

Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Jestem lektorem języka angielskiego i hiszpańskiego. Przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2014 roku. Nauczanie pozwala mi realizować jedną z pasji, jaką są języki obce. Uwielbiam nie tylko uczyć innych, sama też lubię uczyć się języków bo wiem, jak ważne są one w dzisiejszym świecie. Poza nauczaniem lubię też gotować i podróżować.

Zdjęcie Joanna Gawron

Joanna Gawron

Pracownik administracji

Jako jedyna znam wszystkich rodziców w naszej szkole :) no prawie. Wielką przyjemność daje mi kontakt z rodzicami dzieci uczących się w naszej szkole, ponieważ są fantastyczni. Wszyscy pracujemy nad atmosferą w naszej szkole tak, żeby pobyt tu był miły dla każdego. Moja praca sprawia mi wiele satysfakcji. Tak więc, śmiało mogę powiedzieć, że jest to dla mnie wymarzona praca <3

Zdjęcie Marta Nowakowska

Marta Nowakowska

Pracownik biurowy

Pracuję w Let’s Talk od niedawna, ale już zdążyłam się zadomowić. Panuje tutaj przyjazna atmosfera, dzięki czemu praca staje się przyjemnością :)